Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A magyaruzletitelefonkonyv.hu weboldalát kizárólag a Magyar Üzleti Tudakozó Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20447278

Kategória: Kórház

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Dr. Farkas Béla Szülész-Nőgyógyász 0036-30/559-9827, Bejelentkezés: 0036-30/323-3732 Karcag
Dr. Farkas Árpád - Oral-Med Kft. 0036-1/218-2031 Budapest oral96@t-online.hu
Dr. Ferencz Reiff Anikó - Bőrgyógyász, kozmetológus 0036-30/968-4991, 0036-59/401-269, rendelő: 0036-59/520-752 Kisújszállás fra@t-online.hu
Dr. Fodor Mariann Orvosi és Szolgáltató Bt. 1/246-2040,30/957-9773 Budapest fodorm@mail.datanet.hu
Dr. Fodorné Maros Szilvia 0036-30/434-7343, 0036-30/932-0023 Budapest szilviamaros@gmail.com
Dr. Görgey Mária fogszakorvos - Galya Bt. 0036-30/431-5412 Debrecen gorgey.maria@freemail.hu
Dr. Hartai Tamás - Fül-orr-gége gyógyász 0036-20/336-4199, 0036-62/550-797 Szeged hartai@t-online.hu
Dr. Hermon Mihranian - Belgyógyász, addiktológus orvos 0036-30/222-7197 Budapest mihranianb@freemail.hu
Dr. Hidasi Zsolt Szülész-Nőgyógyász Főorvos 0036-30/584-6551 bejelentkezés Karcag
Dr. Horváth Ágnes Belgyógyász, Házi- és Üzemorvos 0036-20/329-0065 Siófok dragnes@fibermail.hu
Dr. Illés Krisztina 0036-20/231-5494 Budapest k.illes@t-online.hu
Dr. Jármay Katalin PhD Szegedi Tudományegyetem 0036-20/390-3789, bejelentkezés: 0036-62/326-739 Szeged jaka@etszk.u-szeged.hu
Dr. Karageorgiu Lefki - Reumatológus 0036-1/337-2238, 0036-20/343-0170 Budapest
Dr. Karmazsin Márta Tüdőgyógyász - Pulmotech Kft. 0036-30/630-8575, 0036-62/571-180 Szeged pasztori@freemail.hu
Dr. Kecskeméti László - Nőgyógyász 0036-30/352-6044 Szeged drkecskemeti@t-online.hu
Dr. Keresztury Gábor - Érsebész 0036-30/535-1663 Székesfehérvár keresztury@mail.fmkorhaz.hu
Dr. Király Márta 0036-1/438-8300, 0036-20/351-6340 Budapest kiralymarta@freemail.hu
Dr. Kolozsy Zoltán - Urológus-Andrológus Főorvos 0036-20/513-9187, 0036-42/403-560 Nyíregyháza zkolozsy@freemail.hu
Dr. Kozák Erna 0036-30/529-7363 Szolnok drkozak.erna@freemail.hu
Dr. Krascsenits Géza - Szülész-Nőgyógyász 0036-20/468-5580 Dabas