Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A magyaruzletitelefonkonyv.hu weboldalát kizárólag a Magyar Üzleti Tudakozó Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20447278

Kategória: Felnőttképzés

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Acid Jazz Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 0036-66/635-125, 0036-30/392-2484 Gyula tiborbotta@t-online.hu
Alapítvány, Bróker Budapest - Közép-Európai Brókerképző Alapítvány 0036-30/677-4427, 0036-1/279-0818 Budapest
Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola 54/402-250 Berettyóújfalu gimn-b.ujfalu@freemail.hu
Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola 0036-1/322-3861 Budapest arany@arany-epuletgepesz.sulinet.hu
Armada Security Kft. 0036-30/944-2162, 0036-1/350-5250, 0036-1/236-0181 Budapest armada@radio-net.hu
Autósiskola, B-Kategória Szécsény - Start Autósiskola 0036-20/332-2250 Szécsény startbozo@freemail.hu
Bercsényi Miklós Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 0036-88/510-370, 0036-88/510-381 Ajka titkarsag@bercsenyi-ajka.sulinet.hu
Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium 0036-66/386-028, 0036-66/386-676 Gyomaendrőd bethlen@bethlen-gyomae.sulinet.hu
Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola 1/273-3090 Budapest mail@bkf.hu
Csaszlovszkyné Kolosi Orsolya E.V. 0036-20/209-6496 Szécsény kolosi@citromail.hu
Debreceni Regionális Munkaerőfejlesztő és Képző Központ 52/516-000,52/448-866 Debrecen drkk@drkk.hu
Develor Tanácsadó Zrt. (+36-1) 4-137-990 Budapest develor@develor.hu
Diákcsere, Nyelvoktatás Budapest - AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány 0036-1/214-9972 Budapest info.hungary@afs.org
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola és Felnőttoktatási Általános Iskola 0036-30/830-2029, 0036-48/349-209 Sajókaza derdak@ambdkar.hu
Egyetem Budapest - Semmelweis Egyetem 0036-1/459-1500, 0036-1/450-1585 Budapest titkarsag.bel1@med.semmelweis-univ.hu
Elit Kozmetikusképző Alapítványi Szakiskola ( 1) 315-0950,30/670-1745 Budapest elite.2000.kft@t-online.hu
Esély Kövessi Erzsébet Szakképző Iskola 0036-1/283-0951 Budapest
Eurokonform Szakoktatási Alapítvány Vállalkozói Szakközépiskolája és Szakiskolája 0036-1/321-4005, 0036-20/334-0673, 0036-1/388-8556 Budapest info@eurokonform.sulinet.hu
Evangálikus Óvoda, Iskola Orosháza - Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 0036-68/411-771 Orosháza iskola@szekacs.lutheran.hu
Eötvös József Főiskola 0036-30/424-6274 Baja