Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A magyaruzletitelefonkonyv.hu weboldalát kizárólag a Magyar Üzleti Tudakozó Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20447278

Kategória: Fordítás

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Perfect Fordítóiroda és Nyelviskola Kft. 0036-23/500-403, 0036-20/943-9717 Budaörs iroda@perfectfordito.hu
A 27 Fordítóiroda 0036-20/946-8752 Sződliget forditoiroda@arkadia27.hu
Baracs és Társa Fordító és Tolmács kft. 1/316-3795, 1/316-1419 Budapest baracskft@t-online.hu
Báron Katalin - Tolmács 0036-20/218-5554, 0036-27/513-555 Vác katalin.baron@gmail.com
Caliban Fordítóiroda 0036-30/986-1086 Pécs caliban@enternet.hu
Debreceni Egyetem - Egyetemi és Nemzeti Könyvtár Fordító Irodája 0036-52/340-651 Debrecen fordito@lib.unideb.hu
Enviroclean Hungary Kft. 0036-20/941-1561, 0036-1/260-6841 Budapest enviro@enviro.hu
Forandig Kft. 0036-72/520-620 Pécs info@forandig.hu
Fordi-Coop Fordítóiroda 0036-1/438-0892 Budapest fordicoop@fordicoop.hu
Fordítás, Fordítóiroda Zalaegerszeg - Tanai and Co. Fordító, Tolmácsoló Bt. 0036-20/928-4919, 0036-92/511-023 Zalaegerszeg tanaimik@enternet.hu
Fordítás, Tolmácsolás Budapest - Dr. Garami Istvánné E.V. - Fordító Iroda 0036-1/252-9275 Budapest dr.garamiistvanne@vnet.hu
Horváth János Magántanár 0036-20/983-3831 Budapest hoja@t-online.hu
Kamazulén Kft. 0036-70/259-7998 Budapest info@kamazulen.hu
Kinré Bt. 0036-30/948-8291, 0036-1/385-1276 Budapest misz@magyarmisz.hu
Könyvelés, Tolmácsolás Kecskemét - Piemont Consulting Bt. 0036-76/415-622, 0036-20/939-4452 Kecskemét piemont@t-online.hu
Lamour Bar és Night Club 0036-70/402-8070 Győr info@lamour-bar.hu
Liaison Bt. 0036-32/317-811, 0036-30/219-9489 Salgótarján liaison@chello.hu
Multi-Lingua KFT 1/202-0202 Budapest lingua@lingua.hu
Nyelvi Centrum Bt. 0036-89/311-923, 0036-70/418-0856 Pápa nyelvicentrum@globonet.hu
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. 0036-1/428-9600 Budapest budapest@offi.hu